Günstige Flüge buchen – polivec.com

Trader, który prawidłowo nazwał Bitcoin Crash Predicts Ethereum, XRP i EOS będzie się zwiększać, jeśli BTC stosuje jedną zasadę

Siglinde, · Kategorien: Crypto

Inwestor, który prawidłowo przewidział wielki krach Bitcoin Code do około 4000 dolarów na początku 2020 roku, wraca po trzytygodniowej przerwie.

Pseudonim analityk znany w branży jako Capo mówi jego 16.000 zwolenników na Twitterze, że on jest byczy na trzech altcoins – jeśli BTC może pozostać silny.

Przedsiębiorca mówi, że właśnie kupił Ethereum, EOS i XRP w oczekiwaniu na rajd w najbliższych tygodniach. Wierzy, że Ethereum jest gotowy do dalszej walki z Bitcoinem, po tym jak druga co do wielkości krypto waluta przebiła się przez kluczowy poziom oporu.

Analityk mówi, że EOS również wygląda na silnego przeciwnika zarówno BTC, jak i dolara amerykańskiego.

Jeśli chodzi o XRP, inwestor wskazuje na trzecią co do wielkości historię cen kryptokursy w przeszłości, zauważając, że jej obecna trajektoria wydaje się podobna do tego, co wydarzyło się w 2017 r. przed epickim wybiciem monety do wszechobecnego haju 3,84$.

Jeśli chodzi o krypto-bellwether Bitcoin, analityk mówi, że wiodąca krypto-waluta musi zmienić opór na 10.500 dolarów na wsparcie.

„Jak już mówiłem wiele razy, 10,5 tys. dolarów to poziom klucza. Powyżej niego, pierwszy cel to $12k.

Nie jestem niedźwiedzi powyżej tego poziomu, ale niedźwiedzi scenariusz będzie znów w grze, jeśli BTC skonsoliduje się poniżej tego poziomu. Handluję teraz tylko byczymi altcoinami.“