Günstige Flüge buchen – polivec.com

Grayscale Investments posiada obecnie prawie 450 tys. sztuk Bitcoinów.

Siglinde, · Kategorien: Bitcoin

Instytucjonalna spółka Grayscale Investments, z siedzibą w Nowym Jorku, ponownie podniosła swoją pozycję Bitcoin. Firma zakupiła znaczną ilość Bitcoins w ciągu ostatniego tygodnia, zwiększając swoją pozycję Bitcoin do prawie 450.000 BTC. Wraz z ostatnim zakupem Bitcoinów, Grayscale ponownie inwestuje w swoją pozycję jako jedna z największych firm gromadzących lub posiadających duży procent kryptokursztynu.

Grayscale Investments kupiła dodatkowo 17.100 BTC

Po pierwsze, Grayscale Investments to instytucjonalny i godny zaufania autorytet w dziedzinie inwestowania w waluty cyfrowe, w tym zarządzania aktywami kryptograficznymi. W szczególności, firma posiada imponującą ilość waluty kryptońskiej, biorąc pod uwagę ostatnie masowe zakupy. Ponadto, dane z Bybt wskazują, że firma dokonała kolejnego znaczącego zakupu w ciągu ostatniego tygodnia.

Według danych, Grayscale Investments pozyskała łącznie 17 100 BTC począwszy od 21 września. Po cenie kryptokursy w tym czasie (około 10,64 tys. USD), ostatni zakup wyniósł 182 mln USD. Łącznie spółka posiada 449 900 BTC w swojej pozycji Bitcoin Future, jak pokazuje Bybt. Ponadto GBTC może pochwalić się obecnie aktywami zarządzanymi w wysokości 4,7 mld USD (AUM).

Institutional call

Masowy zakup Bitcoinów od spółki inwestycyjnej zajmującej się obrotem kryptokasetami prawdopodobnie świadczy o żywotności instytucjonalnych inwestorów kryptokasetowych. Przy pozycji Bitcoin 449.900 BTC, Grayscale Investments posiada obecnie około 2,14% całej podaży Bitcoinów, która ma się ograniczyć do 21 milionów. Ponadto, całkowita pozycja Bitcoin stanowi ponad 2,43% obecnej podaży Bitcoin w obiegu, który wynosi 18.500.000.

Wiele osób uważa, że te ogromne zakupy BTC są dość bycze dla inwestorów. Oprócz Grayscale Investments, firmy niepowiązanej z Bitcoinami, MicroStrategy nagłówki w przemyśle kryptokurczlowym pojawiły się wśród znaczącej liczby Bitcoinów, które zakupiła jako podstawowe aktywa rezerwowe. Firma Business Intelligence zakupiła ostatnio 16 796 BTC za łączną kwotę 175 mln USD.

Oprócz poprzedniego zakupu, MicroStrategy posiada łącznie 38 250 Bitcoins w swojej rezerwie kryptograficznej za cenę 425 mln USD.